Онлајн Игра 3D манекенка. Игра на интернет бесплатно.

Бесплатни онлајн игри

Сега можете да организира модна ревија. Играта 3D манекенка - вие couturiers од целиот свет и може да си дозволи експерименти. Публиката ќе го сакам, и критиката не се уморни да пее пофалби.

© gam9.com - бесплатен онлајн игра 3D манекенка () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра 3D манекенка за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра 3D манекенка и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра 3D манекенка онлајн


Сега можете да организира модна ревија. Играта 3D манекенка - вие couturiers од целиот свет и може да си дозволи експерименти. Публиката ќе го сакам, и критиката не се уморни да пее пофалби. Тој нуди 7 модели, кои може да се стави на и пуштам на подиумот. Со среќа да ви! Контрола на играта:
Глувчето влечете парчиња облека и додатоци за моделот.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 3830
3D манекенка ( Гласови119, Средно Рејтинг: 4.38/5)
0%

Слични Игри