Онлајн Игра Woobies Ударни. Игра на интернет бесплатно.

Бесплатни онлајн игри

Играта Woobies Ударни својата цел - да се спречи пополнување на екранот со шарени слатки кожен муцките.

© gam9.com - бесплатен онлајн игра Woobies Ударни () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Woobies Ударни за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Woobies Ударни и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Woobies Ударни онлајн


Играта Woobies Ударни својата цел - да се спречи пополнување на екранот со шарени слатки кожен муцките. Да го направите ова, усогласување четири или повеќе суштества од иста боја за да ги снема од табла.Контрола на играта:
1 Играч:
WASD да се движи и пука.Играч 2:
Стрелките да се движат и оган.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 2673
Woobies Ударни ( Гласови3, Средно Рејтинг: 2.67/5)
0%

Слични Игри