Онлајн Игра Orbwars осакатување. Игра на интернет бесплатно.

Бесплатни онлајн игри

На топки се доаѓа! Пука! Соберат на 4 сфери на една боја и многу повеќе. Не пропуштајте ја картичката и користете магии привремено да го неутрализира непријателот.

© gam9.com - бесплатен онлајн игра Orbwars осакатување () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Orbwars осакатување за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Orbwars осакатување и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Orbwars осакатување онлајн


На топки се доаѓа! Пука! Соберат на 4 сфери на една боја и многу повеќе. Не пропуштајте ја картичката и користете магии привремено да го неутрализира непријателот. Правописот ќе стапи на сила кога полни со авторитет.Контрола на играта:
Еден играч: движење, шут - глувче
Двајца играчи:
Player 1: A / D - движење, W - шут, S - употребата на магии.Играч 2: лево и десно стрелките - потег, стрелка нагоре - снимате стрелката надолу - магија.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 3074
Orbwars осакатување ( Гласови0, Средно Рејтинг: 0/5)
0%

Слични Игри