Дијамант на Атлантис Игра за бесплатен онлајн

Бесплатни онлајн игри

Играјте бесплатно Дијамант на Атлантис Игри секој ден. Најдобра Дијамант на Атлантис Игра на нашиот сајт за сите фанови на онлајн игри!

Кој никогаш не сонувал за наоѓање на богатство, по изгубената богатство? Малку е веројатно дека тие ќе се најде. , Авантуристичкиот дух живее во секој и тоа е добро, затоа што ние ви нудиме да се качат на патување на накит во моментов. Но, не се кандидира за родителите да се земе време надвор за неколку месеци на околу светот патување. Нема потреба, затоа што на нашиот сајт можете да играте во Дијамант на Атлантис игра на интернет. Подгответе се - ќе се чека за dizzying авантура! Познатиот Атлантис пред илјадници години, паднал во океанот длабочини, земајќи ги со себе тајно знаење и голема богатства, од кои најпознати меѓу нив беше силен смарагд, е во состојба да endow на сопственикот со натприродни моќи и способноста за исполнување на желби. Од Атлантис легенди, но не постои надеж за нејзиното враќање, и нејзините богатства расфрлани околу океанското дно. Некои дури и за таков долг период на време да прерасне во корали, рок и се нурне длабоко во земјата. Возбудлива игра загатка ќе ве однесе во потрага по античките цивилизации и се отвори за вас тајните на Атлантида. Во оваа игра треба да се соберат камења, градење на нив во еден синџир на три или повеќе исти камења. Колку подолго ќе успее да изгради синџир, толку повеќе поени ќе заработи. Играта доаѓа во еден момент, па затоа треба да побрзаме да помине секое ниво во времето. Ако одеднаш не ги исполнуваат ниво ќе треба да ги повторувате. Со секоја нова ниво пред вас ќе се појави се повеќе и повеќе сложени задачи. Запомни закопани во земја-вода корали и богатство? Да ги добие, ќе мора да се применуваат дополнителни сила. Овој ефект во форма на оружје, бомби, динамит, а други ќе добиете кога ќе напишеш одреден број на поени. За да се добие дијамант на особено ќош на ланци и катанци, ќе имаат за решавање на комплексни загатки. Играта е повеќе од сто на интересни епизоди. Дијамант на Атлантис преку играта може да биде во две големи и четири дополнителни режими. Исто така, ќе имаат можност да се избере на ниво на тежина - почетник, средно и професионален. Игра Дијамант на Атлантис игри не се досадуваат некогаш. Оваа игра може да биде вашата омилена, и ќе се врати во таа постојано. Кога сите загатки реши, пречките се надмине, на богатства собрани и нивоата помине, само тешко да се минимизира играта прозорец и ќе замине. Но, целата убавина на оваа игра што не е неопходно да замине, и кога, авантуристичкиот дух ќе ти се јавам повторно за себе, започнете играта Дијамант на Атлантис на интернет, и уживајте во авантура.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Дијамант на Атлантис Игра за бесплатен онлајн

Ја играат истата